Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr v regionu Praha. Vybírejte z nabídky volných pracovních míst a najděte si na na portálu práce volnejflek.cz lepší pracovní místo online. Nabídky práce Praha se na webu zobrazují ihned po vložení zaměstnavatelem, získáte tak náskok před zájemci o práci, kteří se spoléhají pouze na úřad práce Praha. Než vyjde tištěná nabídka pracovních příležitostí, jsou ta nejlepší pracovní místa již obsazena. Přihlašte se k odebírání nových nabídek práce emailem v regionu Praha zadáním svého emailu v níže uvedeném formuláři. Dozvíte se tak o nových pracovních příležitostech jako první.  
  Vlož zdarma

Zasílání nových nabídek práce emailem    


Pokud se přihlásíte k zasílání nových nabídek práce, budeme Vám každý den posílat volná pracovní místa z Vašeho regionu ( Praha )

Zadajte emailovou adresu      

Nabídky práce Praha

Rychlý výběr


Vedlejší příjem 8-10 tis. Kč při zaměstnání
Hledáme spolupracovníka pro obchodně poradenskou činnost v oblasti wellness. Péče o stávající klienty, vyhledávání nových klientů, sestavování stravovacích plánů, zpracování analýz tělesné skladby, obsluha internetových obchodů, organizace reklamy.
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
 
PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA
Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání. Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku. Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem. Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu. Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou.
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
 
Junior obchodní manažer
Z důvodu výrazného růstu obchodních příležitostí rozšiřujeme pobočku o příjemné a komunikativní spolupracovníky. Máte obchodního ducha? Motivuje Vás nadstandardní finanční ohodnocení? Máte chuť se dále rozvíjet a růst? Je vám vlastní samostatnost a zodpovědnost? Pak je tato práce určená právě pro Vás. Hledáme nového kolegu/kolegyni pro vedení obchodního týmu. Pozice je skvělou příležitostí pro absolventy (případně studenty posledních ročníků) vysokých škol, kteří mají zájem o získání zkušeností v oblasti financí, jejich dalšímu rozvoji a možnosti proniknout do fungování největší české pojišťovny. Požadované dovednosti Vás naučíme a znalosti doplníme díky zavedenému vzdělávacímu systému. Dostanete příležitost vytvořit si svůj tým, budete se podílet na výběru svých podřízených. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis. Požadujeme: min. SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe), čistý TR, reprezentativní vystupování, dobré komunikační dovednosti (výborná znalost českého jazyka), chuť se vzdělávat, schopnost vést a inspirovat tým, obchodní dovednosti, všeobecný přehled. Nabízíme: školení a vzdělávání, personální podpora při adaptaci na novou pozici, fixní příjem + pohyblivá složka + bonusy, benefity na vzdělání, cestování a produkty společnosti, flexibilní pracovní doba, příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj a mnoho dalších benefitů, nástup ihned nebo dohodou.
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
 
Specialista klientského portfolia
Pracujte pro největší českou pojišťovnu. Neřešte pouze pojištění, navrhujte klientovi komplexní řešení (zajištění hypotéky, příjmu, rezerv, atd.). Česká pojišťovna hledá do svého týmu nové kolegy, kteří budou zodpovědní za správu klientského kmene a rozšiřování produktového portfolia klientů. Zajistíme Vám průběžné vzdělávání a nadstandartní příjem. Žijte život, nepřežívejte! Pro domluvení osobní schůzky volejte na tel. 728 656 347 a posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz. Těšíme se na osobní setkání! Požadujeme: soutěživost, pracovitost a čestnost, reprezentativní vystupování, ochotu učit se nové věci, proaktivnost, zkušenosti z oboru výhodou, čistý TR, český jazyk slovem i písmem, nástup ihned nebo dohodou. Nabízíme: klientské portfolio do správy, kompletní produktové portfolio (životní + neživotní pojištění, investice, hypotéky, atd.), vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích), prostor pro seberealizaci, zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka, systém průběžného vzdělávání, ŽL/pracovní smlouva, flexibilní pracovní doba. 43 000 Zkrácená verze: Pracujte pro největší českou pojišťovnu. Neřešte pouze pojištění, navrhujte klientovi komplexní řešení (zajištění hypotéky, příjmu, rezerv, atd.). Česká pojišťovna hledá do svého týmu nové kolegy, kteří budou zodpovědní za správu klientského kmene a rozšiřování portfolia klientů. Zajistíme Vám průběžné vzdělávání a nadstandrdní příjem. Žijte život, nepřežívejte! Pro domluvení osobní schůzy volejte na tel. 728 656 347 a posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz. Těším se na osobní setkání! Požadujeme: soutěživost, pracovitost a čestnost, min. SOU s maturitou, čistý TR, český jazyk slovem i písmem, nástup ihned nebo dohodou. Nabízíme: vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích), pozici v nadnárodní společnosti, propracovaný systém průběžného vzdělání, prostor pro seberealizaci , kariérní růst, fixní příjem + pohyblivá složka, atraktivní bonusy, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou.
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
 
Pracovník ostrahy - až 120Kč/h
Pracovní místo Pracovník ostrahy - až 120Kč/h
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Letecký mechanik, zámečník
Pracovní místo Letecký mechanik, zámečník
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Detektiv v obchodě - až 120Kč/h
Pracovní místo Detektiv v obchodě - až 120Kč/h
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Servírka - Hilton hotel
Pracovní místo Servírka - Hilton hotel
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Učitelé praktického vyučování
Pracovní místo Učitelé praktického vyučování
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Recruiter- Finance
Pracovní místo Recruiter- Finance
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Training and Projects Administrator
Pracovní místo Training and Projects Administrator
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Softwarový specialista
Pracovní místo Softwarový specialista
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
KOLEGYNĚ do kosmetického studia NO+VELLO v Praze
Pracovní místo KOLEGYNĚ do kosmetického studia NO+VELLO v Praze
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Ruční výkládka tabáku
Pracovní místo Ruční výkládka tabáku
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
INŽENÝR VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ
Pracovní místo INŽENÝR VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
SIX SIGMA SPECIALIST s AJ Praha
Pracovní místo SIX SIGMA SPECIALIST s AJ Praha
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
NET PROGRAMÁTOR - VHODNÉ PRO SENIORY
Pracovní místo NET PROGRAMÁTOR - VHODNÉ PRO SENIORY
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ
Pracovní místo KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
IT specialista
Pracovní místo IT specialista
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Vyskladňování zboží
Pracovní místo Vyskladňování zboží
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha  
   
Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 61

Aktuální nabídky práce z okolí Praha


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Pracovníci vychystávky zboží

Pracovní místo u firmy Kaufland Česká republika v.o.s.
Nová práce ze dne 12/18/2017 v regionu Praha-východ  
 
Prodavač/ka lahůdek (HPP i brigáda)

Pracovní místo Prodavač/ka lahůdek (HPP i brigáda)
Nová práce ze dne 12/16/2017 v regionu Praha-západ  
 
FAKTURANT/KA

Pracovní místo u firmy abasto s.r.o.
Nová práce ze dne 12/16/2017 v regionu Praha-západ  
 
ZADÁVÁNÍ DAT - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, pracoviště Klecany

Pracovní místo ZADÁVÁNÍ DAT - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, pracoviště Klecany
Nová práce ze dne 12/13/2017 v regionu Praha-východ  
  

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

   
  Další odkazy