Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídka práce Domácí práce. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Domácí práce se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Domácí práce

Rychlý výběr


Práce z domova, alternativní medicína, bylinky.
Bylinky, podpora a prevence zdraví. Stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky a to už 16 let. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a přes internet, nikam dojíždět nemusíte. Pracujeme ze všech míst České republiky, Slovenska a Polska. Nehledáme prodejce. Týmová spolupráce a pomoc v začátku, přátelský kolektiv. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně, a chuť učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí zavedené české firmy - 16 leté zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků. Požadujeme: Věk min. 23 let, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a přístup na internet, otevřená mysl a ochota učit se. Do odpovědi prosím Vaše jméno, věk a bydliště.
Nová práce ze dne 5/22/2017 v regionu Olomouc  
 
Splňte si své sny a cíle!
Také máte své sny a cíle? Jste ochotni pro jejich splnění něco udělat? Tak se přidejte k nám, a my Vám pomůžeme je splnit! Česká prosperující a seriózní společnost přijme nové spolupracovníky. Pracujeme s čistě přírodními produkty na podporu zdraví. Náplň práce: konzultační a poradenská činnost, zákaznický servis, administrativa.
Nová práce ze dne 5/18/2017 v regionu Brno-venkov  
 
Umíme VÁM dobře zaplatit!
Přesvědčte se! Fyzicky nenáročná práce, zaměřená na vytváření a rozvoj vztahů se zákazníky. Už zpočátku si můžete vydělat až 2000,- Kč týdně. Záleží jen na Vás, jak rychle budete postupovat. Nehledáme dealery!
Nová práce ze dne 5/18/2017 v regionu Brno-Město  
 
Přivýdělek "2 v 1"? Může být!
Rádi byste pomohli sobě nebo svým blízkým se zdravím přírodní cestou? A současně by se hodila i nějaká ta stokoruna navíc? U nás můžete mít obojí! Konzultační a poradenská činnost v oblasti zdravotní prevence V krátké době můžete mít zajímavý přivýdělek, po zapracování i hlavní příjem. Odměna podle skutečně odvedené práce!
Nová práce ze dne 5/18/2017 v regionu Blansko  
 
DOMÁCÍ TECHNIK OBCHODNÍHO DOMU V LIBERCI
Pracovní místo DOMÁCÍ TECHNIK OBCHODNÍHO DOMU V LIBERCI u firmy Sconto Nábytek, s.r.o.
Nová práce ze dne 5/12/2017 v regionu Liberec  
   

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy