Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Kuchařka. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Kuchařka se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Kuchařka

Rychlý výběr


Kuchařka
Pracovní místo Kuchařka
Nová práce ze dne 5/10/2018 v regionu Teplice  
   
kuchařka,kuchař
Pracovní místo kuchařka,kuchař
Nová práce ze dne 5/10/2018 v regionu Jablonec nad Nisou  
   
VÝROBA CHLEBÍČKŮ
Do našeho kolektivu v prodejně pizzerie v Benešově hledáme kolegyni na výrobu chlebíčků. Plat 110kč čistého na hodinu + bonusy. Pracovní doba cca 6:00 – 17:30. Možnost HPP či DPP. Plánování směn dle domluvy a potřeby podniku,většinou krátký/dlouhý týden. Možnost kombinace prodej/výroba chlebíčků. Nástup možný ihned. Praxe není nutná, rádi zaučíme. V případě vážného zájmu zasílejte životopis na email cipollita-benesov@seznam.cz nebo volejte na tel. 604352972.
Nová práce ze dne 5/9/2018 v regionu Benešov  
 
kuchařka,kuchař
Pracovní místo kuchařka,kuchař
Nová práce ze dne 5/9/2018 v regionu Jablonec nad Nisou  
   
KUCHAŘKA - STUDENÁ KUCHYNĚ
Pracovní místo KUCHAŘKA - STUDENÁ KUCHYNĚ
Nová práce ze dne 5/8/2018 v regionu České Budějovice  
   

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy