Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Kuchařka. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Kuchařka se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Kuchařka

Rychlý výběr


kuchařka teplé kuchyně
Pracovní místo u firmy Žatecké lahůdky s.r.o.
Nová práce ze dne 12/16/2017 v regionu Louny  
 
Kuchařka - ranní směna
Pracovní místo Kuchařka - ranní směna
Nová práce ze dne 12/12/2017 v regionu Frýdek-Místek  
   
PIZZAŘ/PIZZAŘKA
Do našeho kolektivu hledáme pizzaře či pizzařku....možno bez praxe...rádi zaučíme. Směny cca 10-15 měsíčně. Pracovní doba 7:00-21:00.Plat 1700kč na den čistého + bonusy. Možná kombinace směn s prodejem - 110kč na hodinu čistého + spropitné a bonusy.Možnost HPP či DPP. Plánování směn dle domluvy a potřeby podniku. Nástup možný ihned.
Nová práce ze dne 12/4/2017 v regionu Benešov  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy