Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Portál volnejflek.cz Vám nabízí aktuální nabídky a poptávky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Na portálu volnejflek.cz se nové nabídky práce objeví dříve, než v tištěném časopise. Firma hledající pracovníka vloží nabídku na náš web, kde se okamžitě zobrazí a tuto nabídku zašleme registrovaným zájemců o práci. Trvá i několik dní, než se nabídka dostane na vývěsní desku úřadu práce. Když nabídka práce vyjde v tištěném časopisu jako je annonce na práci, tak je již obvykle obsazena. Můžete si nechat zasílat nabídky práce každý den na Váš email, aby Vám neunikly ty nejlepší pracovní příležitosti.  
  Vlož zdarma

             
 
Napište místo, kde chcete pracovat
Napište, jakou práci hledáte
       
     
             

Nejnovější nabídka práce

Rychlý výběr


Provozní zámečník - údržbář
Náplň práce je provádění zámečnických prací, sváření, oprava na strojích a zařízeních.
Nová práce v regionu Benešov  
 
SPECIALISTA na velké fotovoltaické elektrárny
Práce hledá člověka FG Energy je dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Aktuálně hledáme kandidáty na pozici: SPECIALISTA na velké fotovoltaické elektrárny Pracoviště: OSTRAVA Požadavky: • Aktivní akvizice a analýza polohy pro solární farmy, • Sjednávání a uzavírání smluv zajišťujících práva k pozemku (smlouvy o nájmu pozemku nebo kupní smlouvy) • Provádění místních marketingových aktivit za účelem navázání kontaktů s vlastníky nemovitostí, • Návštěvy v terénu a vedení dokumentace jednotlivých míst, • řidičský průkaz skupiny B, • Monitorování stavu vývoje projektu, Co očekáváme: • nutno absolvovat školení v Polsku (dva týdny až jeden měsíc) • zkušenosti na podobné pozici vítány • flexibilita a komunikace • velmi dobrá organizace práce • analytické myšlení Co nabízíme: • stabilní práci v mezinárodní společnosti • práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti • zajímavá a náročná práce • atraktivní ohodnocení Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, ekonomická aktivita
Nová práce v regionu - Kraków okres Olomouc  
 
Brigáda v Mimoni
Brigáda Lokalita: Mimoň a okolí Pracovní doba: dohodou Mzda: 120 Kč/hod Ideální brigáda pro 2 až 4 studenty z okolí. Na 14 dní, po dohodě možnost déle.
Nová práce v regionu Česká Lípa  
 
Projektant Junior
Projektant Junior Kdo jsme? Společnost Dalphen Development zahájila svou činnost v únoru roku 2017 a její hlavní aktivitou je výstavba rodinných a bytových domů včetně souvisejících projekčních a inženýrských služeb. Náplň práce ○ spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti ○ samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace od přípravy, přes realizaci až po předání projektu ○ kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu ○ komunikace s úřady a dotčenými orgány státní správy v rámci povolování staveb
Nová práce v regionu Ostrava - Mariánské hory okres Ostrava-Město  
 
ŘIDIČ NOSIČE KONTEJNERU S HYDRAULICKOU RUKOU
GP Rental rozšiřuje své služby a přijme řidiče nosiče kontejneru s hydraulickou rukou 12t. Jsme malá rodinná firma. Stavíme na přátelské atmosféře, odpovědnosti jednotlivce a profesionalitě poskytovaných sužeb.
Nová práce v regionu Prostějov  
 
Kuchař
Nová práce v regionu Nymburk  
 
Manipulační pracovník tepelného tváření, ranní / odp. směna
- Měření a značení výkovků po vyválcování - Obsluha strojních zařízení (lis, válcovací stolice, pece) - Navážení palet s nařezanými kusy pomocí VZV - Péče o svěřený stroj
Nová práce v regionu Zámrsk okres Ústí nad Orlicí  
 
Specialista klientského portfolia
Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu pro region Praha a Středočeský kraj. Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu k dosažení stanovených cílů. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + pohyblivá složka) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 30 000 Kč. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.
Nová práce v regionu Praha  
 
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE – BRNO - KRÁLOVO POLE
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v BRNĚ – KR. POLI. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid administrativních prostor. Pracovní doba: Po-Pá 5:00 – 9:00hod.
Nová práce v regionu Brno okres Brno-Město  
 
Stavební mistr
Stavební mistr Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra. Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše. Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá. Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA. Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum. Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace Vedení podřízených pracovníků Samostatná koordinace subdodavatelských firem Zajištění prací v souladu s harmonogramem stavby, operativní řešení vzniklých problémů Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím – reporty, porady Vedení stavebního deníku Vedení agendy stavby (BOZP, PO, …)
Nová práce v regionu Praha okres Příbram  
 
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - ČESKÝ TĚŠÍN
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v ČESKÉM TĚŠÍNĚ. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid kancelářských a obytných prostor, vč. chodeb, toalet a zázemí zaměstnanců domova pro seniory. Pracovní doba: Po - Pá 12:30-14:30 hod.
Nová práce v regionu Brno okres Karviná  
 
Řidič VZV - Retrak
přijímat zboží do skladu od dodavatelů, kontrolovat kvalitu a množství dodaného zboží doplňovat zboží, přepravovat zboží uvnitř skladu kompletovat a připravovat objednávky k odvozu zaskladňovat až do výšky 12m NEJSOU NUTNÉ PAPÍRY, JE NUTNÁ PRAXE !!!
Nová práce v regionu Praha-východ  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy