Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Portál volnejflek.cz Vám nabízí aktuální nabídky a poptávky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Na portálu volnejflek.cz se nové nabídky práce objeví dříve, než v tištěném časopise. Firma hledající pracovníka vloží nabídku na náš web, kde se okamžitě zobrazí a tuto nabídku zašleme registrovaným zájemců o práci. Trvá i několik dní, než se nabídka dostane na vývěsní desku úřadu práce. Když nabídka práce vyjde v tištěném časopisu jako je annonce na práci, tak je již obvykle obsazena. Můžete si nechat zasílat nabídky práce každý den na Váš email, aby Vám neunikly ty nejlepší pracovní příležitosti.  
  Vlož zdarma

             
 
Napište místo, kde chcete pracovat
Napište, jakou práci hledáte
       
     
             

Nejnovější nabídka práce

Rychlý výběr


Ostraha objektů
Hledáme pracovníka na ostrahu stavby K dispozici zázemí
Nová práce v regionu Praha- Malešice okres Český Krumlov  
 
Úklidový pracovník/ce – Brno - Bystrc
Přijmeme pracovníka/ci na úklid kanceláří v Brně – Bystrci. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid kancelářských prostor a zázemí. Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 13:30 hod.
Nová práce v regionu Brno okres Brno-Město  
 
ŘIDIČ kamionové soupravy MKD-sklápěčka
Hledáme zodpovědného řidiče sklápěcí soupravy - přeprava potravin a krmiv. Práce PO-Pá, víkendy volné. Přepravy mezi ČR-DE-AT.
Nová práce v regionu Nýřany okres Tachov  
 
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE – KYJOV
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v KYJOVĚ. Pracovněprávní vztah: PP zkrácený Počet volných míst: 1 Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid administrativních prostor a zázemí pošty. Pracovní doba: Po-Pá 9:00 – 12:00 hod.
Nová práce v regionu Brno okres Hodonín  
 

Úklidový pracovník/ce – Rožnov pod Radhoštěm
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid vestibulu pošty, vč. přepážek, skladových prostor a zázemí. Pracovní doba: PO, ST 13:30-18:00hod., PÁ 11:30-16:00hod.
Nová práce v regionu Brno okres Vsetín  
 
Mechanik, 50.000 Kč náborový příspěvek, mzda 30.000 Kč
- Opravy strojních zařízení, příprava náhradních dílů - Provádění preventivních kontrol strojních zařízení - Diagnostika technických problémů a návrhy na preventivní opatření - Podílení se na opravách a modernizaci zařízení - Různorodé zámečnické práce
Nová práce v regionu Zámrsk okres Ústí nad Orlicí  
 
Operátor/ka výroby-dotovaná strava-ubytování-zálohy Olomouc
Přijmeme pracovníky na pozice operátorů výroby/vhodné pro muže i ženy. Nabídka dlouhodobé spolupráce na HPP/DPČ. Obsluha automatických a poloautomatických strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky). Nejedná se o pásovou výrobu. Praxe není nutná, rozhoduje chuť pracovat a zodpovědnost. Předpokládaný termín nástupu: IHNED/dle dohody Produkce je organizována v moderním a poměrně čistém výrobním provozu. Firma vyrábí produkty pro výbavu prodejen, logistických center, letišť, hotelových a jiných provozů.
Nová práce v regionu Olomouc  
 
Pracovník odpoledního svozu tříděného odpadu v Benešově.
Jedná se o svoz tříděného odpadu paletovým vozíkem a uložením do připraveného kontejneru.
Nová práce v regionu Milovice okres Benešov  
 
Pracovnice úklidu – ASKO Hradec Králové (vhodné pro osobu OZP)
Hledáme UKLÍZEČKU pro prodejnu ASKO v Hradci Králové na 4,5 hodiny denně. Pracovní místo vhodné pro paní ve starobním nebo invalidním důchodu (OZP) nebo ženu na mateřské. Pracovní dny a doba: PO – NE od 8:30 – 13:00 hodin Možnost odpoledního úklidu od 16:00 – 20:30 hodin. Hodinová mzda: 105 Kč. Nástup možný IHNED. Přihlaste se k nám na telefon: 604 289 639 nebo zasílejte své životopisy na email: nabor@olman.cz.
Nová práce v regionu Brno - Bystrc okres Hradec Králové  
 
Pracovnice úklidu – nemocnice Jaroměř (odpolední na 3 hod./denně)
Hledáte dlouhodobý a pravidelný přivýdělek? Přijďte k nám! Záleží Vám na perfektní čistotě a kvalitě? U nás budete určitě potřebovat zodpovědný přístup k práci. Pro pracoviště v nemocnici v Jaroměři ihned přijmeme šikovnou paní ve starobním nebo invalidním důchodu nebo paní na mateřské na pravidelný odpolední úklid na 3 hodiny denně. Pracovní doba: PO – PÁ od 14:30 – 17:30 hodin. Každý druhý víkend pracovní. Práce na DPP, pro osobu OZP na HPP. Svou prací můžete ovlivnit zdraví lidí. Poskytneme Vám dostatek času na zapracování, najdete u nás nové kamarády. Bližší informace Vám poskytneme na tel.: 731 645 019 nebo zasílejte své životopisy na email: nabor@olman.cz.
Nová práce v regionu Brno - Bystrc okres Náchod  
 
Obchodní manažér/ka - Praha
Společnost zavedená na trhu hledá do svého týmu schopného a cílevědomého obchodního manažera s prokazatelnými obchodními výsledky a tahem na branku. Náplň práce: · vyhledávání nových klientů ve svěřeném regionu · vedení obchodních jednání · tvoření cenových nabídek · sledování trhu a výběrových řízení
Nová práce v regionu Praha  
 
úklizečka
Jedná se o běžný nenáročný úklid Po-Pá v dopoledních hodinách. 4 nebo 6 hod/den. Vhodné i pro částečné důchodce, ženy na mateřské. Info na 605235197
Nová práce v regionu Uherské Hradiště  
 

Elektrikáři - Berlín - ihned od 19.10.2020
Nabízíme projekt pro elektrikáře do Německa. Jedná se o: Bytové instalace, kanceláře, školy - elektroinstalace, rozvaděče, spuštění do provozu, MSR, např. Sekání a tahání kabelů, žlaby, vypínače, zásuvky, světla a jiné. podmínky: - znalost německého jazyka (alespoň 1 z dvojice), - aktivní živnost - praxe v oboru. Sazba od 19-21€/h. Nástup: 19.10.2020 Aktuální projekty: Berlín, Leipzig, Štuttgart, Lörrac. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem: + 421/918/878852 PO-PIA(9:00-17:00)
Nová práce v regionu Bratislava okres Ústí nad Labem  
 
Elektrikáři - Berlín - ihned od 19.10.2020
Nabízíme projekt pro elektrikáře do Německa. Jedná se o: Bytové instalace, kanceláře, školy - elektroinstalace, rozvaděče, spuštění do provozu, MSR, např. Sekání a tahání kabelů, žlaby, vypínače, zásuvky, světla a jiné. podmínky: - znalost německého jazyka (alespoň 1 z dvojice), - aktivní živnost - praxe v oboru. Sazba od 19-21€/h. Nástup: 19.10.2020 Aktuální projekty: Berlín, Leipzig, Štuttgart, Lörrac. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem: + 421/918/878852 PO-PIA(9:00-17:00)
Nová práce v regionu Bratislava okres Chomutov  
 
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE – LUHAČOVICE
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v LUHAČOVICÍCH. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid vestibulu pošty, vč. přepážek, skladových prostor a zázemí. Pracovní doba: Po-Pá cca 2 hod. denně dle dohody.
Nová práce v regionu Brno okres Zlín  
 
Úklidový pracovník/ce – HUSTOPEČE U BRNA
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v HUSTOPEČÍCH U BRNA. Náplň Vaší práce bude zahrnovat úklid kancelářských a obchodních prostor a zázemí pošty. Pracovní doba: Po – Pá 10:00 – 13:00 hod.
Nová práce v regionu Brno okres Břeclav  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy