Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Domácí práce. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Domácí práce se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Domácí práce

Rychlý výběr


Poradce zdraví - bylinky, lépe pro ženy
Získejte druhou výplatu každý měsíc Přijmu do svého týmu pár lidí na pozici PORADCE ZDRAVÍ. Nejedná se o prodej, nýbrž poradenství. Jste-li aspoň trochu empatická, máte-li ráda přírodu a lidi,jste starší 23 let, máte internet a skype, pak Vám ráda předám všechny své vědomosti a zkušenosti, abyste byla velmi úspěšná. Práce je na smlouvu, žádné vstupní poplatky. Moc se na Vás těším. Ozvěte se, u nás nic neztrácíte, jen získáte.
Nová práce ze dne 25. 11. 2020 v regionu Ostrava-Město  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy