Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Učitelka MŠ. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Učitelka MŠ se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Učitelka MŠ

Rychlý výběr


Chůva v jeslích pro děti od 1 – 2 roky
Do olomouckých poboček Pružné školky hledáme 2 chůvu do jeslí pro děti ve věku 1 – 2 roky. Čím jsme jiní? Ve skupinách podporujeme prvky Montessori pedagogiky. Povolání dětské chůvy vnímáme jako poslání. O tom by Vám naše chůvy mohly vyprávět hodiny. Cítíte to stejně? Pak neváhejte a čtěte dál. Kdo se může u nás stát chůvou? - Ta/ten, kdo má splněnou podmínku kvalifikace pro práci pečující osoby - s tím Vám rádi pomůžeme, - ta/ten, kdo má vzdělání pedagogické nebo zdravotnické, sociální pracovník, asistent pedagoga, - ta/ten, kdo je ochotný se průběžně vzdělávat, - ta/ten, kdo je schopný oddělit své starosti od práce s dětmi, protože ty jsou na prvním místě, - ta/ten, kdo je schopný vyhodnocovat krizové situace a nálady dětí. Provozní doba našeho zařízení je od 6:30 do 16:30 tř. Míru, Olomouc – Neředín a 7 – 16 hod Kavaleristů, Olomouc. Kolegové se střídají v 8,5 hod dlouhých směnách od pondělí do pátku.
Nová práce ze dne 28. 11. 2023 v regionu Velký Týnec okres Olomouc  
 
Chůva v dětské skupině pro děti ve věku 2 – 4 roky
Do olomoucké pobočky Pružné školky hledáme chůvu pro skupinu dětí ve věku 2 - 4 roky. Čím jsme jiní? Ve skupinách podporujeme prvky Montessori pedagogiky. Povolání dětské chůvy vnímáme jako poslání. O tom by Vám naše chůvy mohly vyprávět hodiny. Cítíte to stejně? Pak neváhejte a čtěte dál. Kdo se může u nás stát chůvou? - Ta/ten, kdo má splněnou podmínku kvalifikace pro práci pečující osoby - s tím Vám rádi pomůžeme, - ta/ten, kdo má vzdělání pedagogické nebo zdravotnické, sociální pracovník, asistent pedagoga, - ta/ten, kdo je ochotný se průběžně vzdělávat, - ta/ten, kdo je schopný oddělit své starosti od práce s dětmi, protože ty jsou na prvním místě, - ta/ten, kdo je schopný vyhodnocovat krizové situace a nálady dětí, - ta/ten, kdo dokáže každé ráno vítat děti s úsměvem na rtech a stejně tak se s nimi loučit při jejich odchodu domů. Provozní doba našeho zařízení je od 6:30 do 16:30. Kolegové se střídají v 8,5 hod dlouhých směnách od pondělí do pátku.
Nová práce ze dne 28. 11. 2023 v regionu Velký Týnec okres Olomouc  
 
Učitelka v mš
Pracovní místo Učitelka v mš
Nová práce ze dne 25. 11. 2023 v regionu Tachov  
   
Učitelka matematiky
Pracovní místo Učitelka matematiky
Nová práce ze dne 23. 11. 2023 v regionu Karlovy Vary  
   

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy