Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Uklízečka. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Uklízečka se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Uklízečka

Rychlý výběr


Uklízečka
Hledáme kolegyni na úklid kancelářských prostor. Šlo by o dohodu o provedení práce, 1x týdně, asi 2 h. Vhodné pro důchodce, maminky na mateřské dovolené, studenty.. Mzda 2000 Kč/měsíc.
Nová práce ze dne 2. 12. 2022 v regionu Hořice okres Jičín  
 
Uklízečka
Pracovní místo Uklízečka u firmy Luboš Bumbálek
Nová práce ze dne 2. 12. 2022 v regionu Pelhřimov  
   
Uklízečka
Pracovní místo Uklízečka u firmy Farní Charita Karlovy Vary
Nová práce ze dne 2. 12. 2022 v regionu Karlovy Vary  
   
Uklízečka včetně mytí nádobí
Pracovní místo Uklízečka včetně mytí nádobí u firmy Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s....
Nová práce ze dne 1. 12. 2022 v regionu Mladá Boleslav  
   
Hledá se pracovník/ce úklidu na úklid v Praze
V ČR uklízíme již 30 let. Baví Vás uklízet? Pojďte uklízet s námi, pošlete pár slov o sobě na email: nabor@olman.cz nebo volejte na číslo 604 289 639. Kdo jsme? OLMAN SERVICE s.r.o. www.olman.cz Co budete uklízet? kanceláře v Praze Od kdy? IHNED Na kolik hodin? 8,5 hod denně Pokud máte zájem, neváhejte a dejte nám vědět. Těšíme se na Vás.
Nová práce ze dne 22. 11. 2022 v regionu Brno - Bystrc okres Praha  
 
Pracovník/ce úklidu - úklid údržby ve FN Brno
Baví Vás uklízet? Máte rádi pořádek? Je pro Vás pořádek prioritou? Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – přijme do svého kolektivu pracovníka/ci úklidu na úklid údržby ve FN Brně – Bohunicích . Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz. Pokud máte zájem, neváhejte a dejte nám vědět. Těšíme se na Vás.
Nová práce ze dne 22. 11. 2022 v regionu Brno - Bystrc okres Brno-Město  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy