Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Uklízečka. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Uklízečka se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Uklízečka

Rychlý výběr


Uklízečka ve vodáckém kempu na Vltavě
Přijmeme na měsíc srpen 2021 brigádně UKLÍZEČKU do vodáckého kempu Kanak na Vltavě. Nabízíme práci na plný nebo zkrácený úvazek. Nástup ihned, Strava a ubytování zajištěno.
Nová práce ze dne 2. 8. 2021 v regionu Svatý Jan nad Malší okres Český Krumlov  
 
Pracovnice úklidu – nemocnice Jaroměř (odpolední od 13.00 – 18.00 hodin)
Baví Vás úklid a máte ráda čistotu a pořádek? Hledáte pravidelnou brigádu a stabilní měsíční příjem? Přijďte k nám! Firma OLMAN SERVICE s.r.o. - přijme šikovnou paní ve starobním/invalidním důchodu nebo paní na mateřské na pravidelný a stálý odpolední úklid v nemocnici na odd. LDN. Pracovní doba: PO – PÁ od 13.00 – 18.00 hodin + dva pracovní víkendy v měsíci od 6.00 – 13.00 hodin.
Nová práce ze dne 2. 8. 2021 v regionu Brno - Bystrc okres Náchod  
 
Uklízečka - odpolední brigáda Tábor 138 Kč/hod
Pracovní místo Uklízečka - odpolední brigáda Tábor 138 Kč/hod
Nová práce ze dne 1. 8. 2021 v regionu Tábor  
   
Uklízečka/uklízeč
Pracovní místo Uklízečka/uklízeč
Nová práce ze dne 29. 7. 2021 v regionu Kladno  
   
Pracovnice úklidu – Zlín (ranní/odpolední)
Hledáte dlouhodobou brigádu a pravidelný příjem? Máte kladný vztah k manuální práci? Přijďte k nám! Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pro provozy ve Zlíně šikovné a spolehlivé pracovnice na úklidové práce. Rozpis směn a pracovní doba: - 1 pracovnice (5:00 – 9:00). - 1 pracovnice (17:00 – 21:00). Pracovní místo vhodné pro osobu se zdravotním omezením na HPP – zkrácený úvazek. Nebo možnost práce na DPP formou dlouhodobé brigády pro studenty (od 18 let), starobní důchodkyni nebo ženu na mateřské dovolené. Bližší informace Vám poskytneme na tel.: 739 066 203 nebo zasílejte své životopisy na email: nabor@olman.cz.
Nová práce ze dne 28. 7. 2021 v regionu Brno - Bystrc okres Zlín  
 
Úklidový pracovník/ce – SLAVIČÍN
Přijmeme pracovníka na provádění úklidových prací ve SLAVIČÍNĚ. Náplň práce: Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid vestibulu pošty, vč. přepážek, skladových prostor a zázemí. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-10:00 hod.
Nová práce ze dne 28. 7. 2021 v regionu Brno okres Zlín  
 
Uklízečka v Petřvaldu na DPČ
Pracovní místo Uklízečka v Petřvaldu na DPČ u firmy Comac jobs Ostrava
Nová práce ze dne 28. 7. 2021 v regionu Karviná  
   
Uklizečka
Pracovní místo Uklizečka u firmy ENPEKA a.s.
Nová práce ze dne 26. 7. 2021 v regionu Žďár nad Sázavou  
   
Uklizečka
Pracovní místo Uklizečka u firmy ENPEKA a.s.
Nová práce ze dne 26. 7. 2021 v regionu Žďár nad Sázavou  
   
Uklízečka
Pracovní místo Uklízečka u firmy PERSEID.CZ s.r.o.
Nová práce ze dne 25. 7. 2021 v regionu Prachatice  
   
Úklidový pracovník/ce – Brno - Bystrc
Přijmeme pracovníka/ci na úklid v Brně - Bystrci. Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid prostor pro veřejnost v obchodním centru (haly, schodiště, toalety, čekárny ve zdravotním středisku). Pracovní doba: Po-Pá od 6 až 6:30 hod. na 4 hodiny denně
Nová práce ze dne 23. 7. 2021 v regionu Brno okres Brno-Město  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy