Tyto webové stránky používají cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Nabídky práce Uklízečka. Najděte si volné místo, nabízíme práce na plný úvazek, částečný úvazek a brigády. Vybírejte z široké nabídky práce nejen z Vašeho regionu. Nabídky práce Uklízečka se na tomto webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě nebo se objeví na vývěsní ceduli úřadu práce. Máte tak možnost získat práci, která je jinak rychle obsazena. Nechejte si zasílat nabídky práce každý den na Váš email.  
  Vlož zdarma

Nabídky práce Uklízečka

Rychlý výběr


Uklízečka - pokojská
Pracovní místo Uklízečka - pokojská
Nová práce ze dne 19. 7. 2024 v regionu Znojmo  
   
Objektová/vý vedoucí - FNUSA Brno
Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny v Brně OBJEKTOVÉHO/VOU VEDOUCÍ. Pracoviště: FNUSA Brno, Pekařská 53, Brno Pracovní doba: ranní směna od 5:30 hodin do 14:00 hodin odpolední směna 9:30 hodin do 18:00 hodin + soboty do neděle a svátky So, Ne, svátky od 6:00 hodin do 10:00 hodin, do 18:00 hodin na telefonu Náplň práce: Kontrola pracovišť Komunikace se zákazníkem Zajištění a plánování služeb Příprava podkladů ke mzdám Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu V případě potřeby mimořádný úklid Co Vám můžeme nabídnout: Práci na HPP Mzda bude sdělena při osobním jednání. Pracovní oděv Samostatnou práci v prosperující společnosti Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček Mobilní telefon Přispějeme Vám na obědy formou stravenek Bližší informace na telefonu: 730 186 797, 734 360 001 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz. Trestní bezúhonnost Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou Zkušenosti s vedením kolektivu výhodou Organizační a komunikační schopnosti Příjemné vystupování Samostatnost, spolehlivost Smysl pro pořádek Co Vám můžeme nabídnout:
Nová práce ze dne 19. 7. 2024 v regionu Brno - Bystrc okres Brno-Město  
 
Pracovník/ce úklidu - Zlín
Baví Vás uklízet? Máte rádi čistotu a pořádek? Přijďte k nám Jsme rodinná firma OLMAN SERVICE s. r. o. a uklízíme již 32 let. Rádi bychom Vás přivítali do našeho kolektivu, kde bude pečovat o čisté provozy ve Zlíně. Co bude Vaší náplní práce? Stírání prachu Vynášení odpadu Mytí podlahových krytin Provádění dezinfekce Na co se u nás můžeš těšit? Zkrácený úvazek PO-PÁ: 1 pracovní pozice, pracovní doba od 6:00 do 10:00 hodin - venkovní úklid 1 pracovní pozice, pracovní doba od 16:00 do 20:00 hodin 1 pracovní pozice, pracovní doba od 6:00 do 11:00 hodin 1 pracovní pozice, pracovní doba od 6:00 do 10:00 hodin - strojový úklid Pracovní pozice jsou vhodné i pro osoby se zdravotním omezením. Co Vám můžeme za Vaši skvělou práci nabídnout? Přátelskou atmosféru Práci na DPP, DPČ Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme Svou prací přispíváte ke zdraví lidí Pokud hledáte stabilní práci volejte 773 761 858, 739 066 203 nebo pište na email: nabor@olman.cz.
Nová práce ze dne 19. 7. 2024 v regionu Brno - Bystrc okres Zlín  
 
Pracovník/ce úklidu -Třebíč
Baví Vás uklízet? Máte rádi čistotu? Je pro Vás pořádek prioritou? Jsme rodinná firma OLMAN SERVICE s. r. o. se sídlem v Brně a uklízíme již 32 let. Rádi bychom přivítali do našeho kolektivu kolegyni/kolegu, která/který bude pečovat o čisté prostory pokojů, ordinací, a společných prostor v Nemocnice v Třebíči. Co bude Vaší náplní práce? Stírání prachu Vynášení odpadu Mytí podlahových krytin Provádění dezinfekce Na co se u nás můžeš těšit? Pracovní dobu od 6:00 do 14:00 hod. od pondělí do pátku HPP, vhodné pro osoby se zdravotním omezením nebo DPČ a DPP Co od Vás budeme požadovat? Co Vám můžeme za Vaši skvělou práci nabídnout? Pravidelný příjem, jistotu výdělku, mzda 112,50 Kč/hod Přátelskou atmosféru Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme Svou prací přispíváte ke zdraví lidí Pokud máte chuť pracovat volejte na telefon 724 596 508 nebo pište na email: nabor@olman.cz.
Nová práce ze dne 19. 7. 2024 v regionu Brno - Bystrc okres Třebíč  
 
Uklízečka
Pracovní místo Uklízečka
Nová práce ze dne 19. 7. 2024 v regionu Karlovy Vary  
   
Uklízečka
Pracovní místo Uklízečka
Nová práce ze dne 14. 7. 2024 v regionu Písek  
   
Uklizečka
Pracovní místo Uklizečka
Nová práce ze dne 13. 7. 2024 v regionu Mladá Boleslav  
   
Uklízeč/uklízečka -Mnichovo Hradiště
Chráněná dílna hledá spolehlivé a pečlivé uklízeče/uklízečky na úklidové práce ve výrobním podniku v Mnichovo Hradišti, tato práce je vhodná i pro zdravotně znevýhodněné zájemce. Jedná se o úklid kanceláří, haly, chodby, včetně sociálního zařízení a drobné administrativní práce. Rozsah pracovního úvazku 2-3 hod denně, hlavní pracovní poměr-DPP, nabízíme plat 125,-Kč /hodinu, po zapracování lze úvazek navýšit. Nástup ihned. Kontakt tel.: 603 913 066, e-mail: nabor@chrd.cz
Nová práce ze dne 2. 7. 2024 v regionu Mladá Boleslav  
 

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky. Administrátor webu si vyhrazuje právo okamžitého odstranění jakékoliv nabídky nebo poptávky práce bez udání důvodu. Kontaktní email:  admin@volnejflek.cz

  Další odkazy